VLASOVÉ STUDIO MARTA

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Služby

 

PRODLUŽOVÁNÍ, MELÍROVÁNÍ A ZHUŠTĚNÍ VLASŮ SVĚTOVOU ZNAČKOU SO.CAP.Vlasy připevňujeme pomocí vlasového keratinu.
Keratin je přírodní součást vlasu a proto zaručujeme 100 procentní kvalitu na nenarušenost vašich vlasů po sundání vlasů prodloužených. Váš vlas pod keratinem dýchá a proto se neničí a neodumírá.

Vlasy připevňujeme pomocí speciálních kleští, na jedné straně studené (přikládáme na vlas), na druhé straně teplé. Teplem nahřejeme keratin a vlasy do něj zabalíme. Keratiny jsou vždy v barvě vlasů. Je to velice šetrná metoda.

Prodloužené vlasy se po třech až čtyřech měsících sundají. Záleží jak rychle rostou vaše vlasy. Po sundání se odstřihne starý keratin a připevníme nový. Vlasy jsou použitelné vícekrát. Tyto vlasy můžete barvit, trvalit, kulmovat, žehlit i natáčet.


Velmi důležitý je speciální kartáč, který musíte používat, dále lehké šampony a hodně balzámu, tyto přípravky si samozřejmě můžete zakoupit
u nás.

 

KADEŘNÍCKÉ STUDIO MARTAStylové kadeřnické studio  nabízí kompletní dámské, pánské a dětské kadeřnické služby, pohodlí, komfort a práci s těmi nejkvalitnějšími vlasovými produkty. Naší snahou je poskytnout všem zákazníkům kvalitní  služby za rozumné ceny. Účes je nedílnou součástí Vaší osobnosti a první dojem bývá vždy tím nejdůležitějším. Proto se náš profesionálně vyškolený personál stará o to, aby jste působili vždy co nejlépe. V příjemném, moderním a klimatizovaném prostředí našeho kadeřnictví docílíme těmi nejkvalitnějšími vlasovými přípravky dokonalého vzhledu Vašich vlasů. Nabízíme nové i klasické trendy střihů a samozřejmě také barvení, melírování a další služby. Naší předností je příjemné prostředí a poradenství v oblasti image. Samozřejmostí je široká nabídka občerstvení a káva zdarma. Po návštěvě našeho kadeřnictví se budete cítit jako znovuzrozeni.
PŘIJĎTE SE NECHAT HÝČKAT                                  

VYZKOUŠEJTE  KVALITU

ZA ROZUMNOU CENU

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky TOPlist